خانه / پایان نامه و رساله / دانلود کاملترین مطالعات طراحی آمفی تئاتر + پلان اتوکدی و رندرها
دانلود کاملترین مطالعات طراحی آمفی تئاتر + پلان اتوکدی و رندرها
دانلود کاملترین مطالعات طراحی آمفی تئاتر + پلان اتوکدی و رندرها

دانلود کاملترین مطالعات طراحی آمفی تئاتر + پلان اتوکدی و رندرها

با دانلود کاملترین مطالعات طراحی آمفی تئاتر + پلان اتوکدی و رندرها همراه شما معماران گرامی هستیم . پایان نامه معماری آمفی تئاتر همراه رساله و پروژه کامل را میتوانید در وبسایت آوای معماری دریافت نمایید.

رساله طراحی آمفی تئاتر در 154 صفحه به همراه 17 رندر با کیفیت مکس همراه با پلان های اتوکدی طبقات – سایت پلان و برش

طراحی معماری آمفی تئاتر

بصورت کلی اگر نگاه کنیم به این موضوع می رسیم که هنر تئاتر یک هنر  مردمی است و به موضوعی که ظرفیت و قابلیت فراوانی دارد و جز باورهای عمیق مردم جامعه ها و حتی دیگر جوامع است باید به صورتی به آن بپردازیم که آن را در جامعه بیشتر نشان دهیم و اهمیت خود را حفظ کند  زیرا یکی از اهداف اصلی تئاتر بیان مضامین و مفاهیم فرهنگی جامعه به صورت نمایش است و ارتباط برقرار کردن با مخاطب.

ما میتوانیم با ارائه آثار شاخص و دارای ارزش و استاندارد. جوانان را به این وادی کشانده و انها را از دنیای پر مشغله و جامعه ناهنجار امروزه کمی دور کنیم. با توجه به گسترش شهرنشینی و اینکه امروزه با انسان ماشینی روبرو هستیم ، زندگی ماشینی انسان را از طبیعت دورتر ساخته و بدون شک انسان امروز بسیار متوقع گردیده و نیاز به فضاهایی را برای فراغت و سرگرمی و رفع نیازهایش دارد از این رو در کنار استفاده از پارک ها و فضاهای سبز ، هنر و ایجاد فضاهای هنری میتواند نقش چشمگیری را در آرامش روانی و قدرت تخیل انسان ها بازی کند .هنر به روش های متعددی بر موقعیت بشر تاثیرات چشمگیری را میگذارد و تاثیر آن بر آرام کردن انسان و خاصیت التیام بخشی اش طی تاریخ از لحاظ علمی ثابت شده است .

همچنین ببینید :

مطالعات طراحی آمفی تئاتر

آمفی تئاتر طراحی شده ما در این پایان نامه در استان شیراز بنا گردیده  شهری به شدت زیبا با تاریخ غنی و منشا ظهور دو پادشاه بزرگ ایرانی کورش بزرگ و اردشیر بابکان ….شهر حافظ و سعدیو دروازه قران و تخت جمشید ، شيراز به داشتن بناهاي هنری و دیدنی فراوان از دوران قبل از اسلام و عصراسلام شهرت بسیار خاصی دارد بدون شک جایی بهتر از شیراز نمیتواند محل طراحی آمفی تئاتر و مراکز هنری از این دست باشد .

بر همین اساس ما طراحی آمفی تئاتر مان را در شهر شیراز مد نظر قرار دادیم . مطالعات پیش روی شما حاوی هشت فصل است : در فصل اول به اقلیم – در فصل دوم به تاریخچه و معرفی کامل تئاتر – فصل سوم ضرورت طرح – فصل چهارم برنامه فیزیکی و استانداردها و ضوابط – فصل پنجم تحلیل نمونه موردی تئاتر – فصل ششم تبدیل ایده به فرم – فصل هفت ببرسی و تحلیل سایت و فصل هشتم نیز به بررسی و ارائه نقشه ها پرداخته شده است .

 

فهرست مطالب :

مقدمه: 4 فصل اول. 5 معرفی استان و شهرستان. 5 استان فارس.. 6 نام 6 تاریخ. 6 جغرافیا 7 آب و هوا 7 جمعیت.. 8 صنایع و محصولات.. 8 صنایع دستی. 8 سوغات.. 9 زبان‌ها 9 جاذبه‌ها و آثار تاریخی. 9 گردشگاه‌ها 11 تقسیمات کشوری. 13 شیراز. 14 شيراز، نامي خيال انگيز. 14 مشاهير شيراز. 17 غذاهای سنتی شيرازی. 17 سوغات شيراز. 19 آثار تاریخی. 19 پاسارگاد 19 تخت جمشید 19 نقش پیروزی. 20 نقش برجسته بهرام(سراب بهرام) 20 بقعه شيخ يوسف سروستاني. 20 قلعه دختر. 21 گردشگاهها 21 آرامگاه حافظ. 21 آرامگاه سعدی. 21 آرامگاه خواجوی کرمانی. 22 موزه پارس.. 22 موزه هفت تنان. 23

فصل دوم 25

معرفی و تاریخچه تئاتر. 25

معرفی تئاتر: 26 منشا تئاتر. 32 32تاريخچه نمايش عروسكي در ايران…   33 تاريخچه نمايش عروسكي ……       36 تماشاخانه سنگلج. 39 تئاتر خیابانی در ایران باید تئاتر خیابانی در ایران را باور کرد 43 تئاتر و آموزش و تئاتر خیابانی. 43 « نچرال تیاتر»…. 47 تفاوت میان خلق اثری خیابانی و اثری داخل سالنی___. 48 نحوة خلق آثار گروه نچرال تیاتر_50 تعداد افرادی که درگیر یک فرایند خلاق می‌شوند..  51 امکان تشخیص توفیق یا شکست یک اجرا  52 تأملاتی درباب تئاتر خیابانی. 53 درک تئاترخیابانی ….53 مزایای تئاترخیابانی__  53 صحنة خیابانی  55 حمایت از تئاتر خیابانی___56 چشم انداز آیندة تئاتر خیابانی_ 57 (جنبش تئاتر خیابانی هند)_ 59 زیبایی‌شناسی تئاتر خیابانی تئاتر خیابانی و آموزش و تئاتر. 66 صحنه‌آراییِ9 جوکر__ 67 توصیه‌هایی به بازیگران تئاتر خیابانی…  76

فصل  سوم 84

ضرورت طـرح. 84

شناخت بیشتر بر جامعه ایران. 85 افسردگی و برخی علل آن در ایران. 85 افسردگی در ایران و جهان. 88 مشکلات پیچیده ذهنی. 91 استرس: 93 تاثیر محیط و معماری: 94 محیط های استرس زا و استرس زاهای محیطی: 95 جبری نگری معماری : 95 اختیاری نگری محیطی: 96 استرس زاهای محیطی : 98 سر و صدا : 98 هوا: 99 محیط های استرس زا : 100 جمع بندی: 102 تئاتر. 106 نتیجه گیری: 108

فصل  چهارم 109

استاندارد ها و برنامه ریزی فیزیکی آمفی تئاتر. 109

ریز فضاها: 110 استانداردهای طراحی آمفی تئاتر   –113 حجم فضا: _114 بخش خدماتی: 116

فصل  پنجم 124

تحلیل نمونه موردی آمفی تئاتر . 124

فصل ششم 139

تبدیل ایده به فرم 139

طراحی معماری: از ایده تا فرم 141 مفهومی بر پایه احساسات ! 144

فصل هفتم 146

تحلیل سایت.. 146

دسترسی سایت: 149

فصل هشتم 154 نقشه ها 154

 

پروژه طراحی آمفی تئاتر
پروژه طراحی آمفی تئاتر

 

مطالعات طراحی آمفی تئاتر ارائه شده در این مطلب  تمامی مدارک موجود جهت ارائه طرح نهایی را داراست که همراه با پروژه کامل بوده و در 154 صفحه تنظیم شده که جزییات و توضیحات مختصری از آن در مطلب ذکر شد.  با کلیک روی  دکمه سبز رنگ خرید زیر  میتوانید این محصول را پس از طی مراحل خرید بلافاصله دریافت نمایید  .

 

[تعداد: 1   میانگین: 5/5]

درباره ی ava-architect.ir

جواد دانش بخش هستم کارشناس ارشد معماری و مدیر رسانه آوای معماری . امیدوارم با فضایی که در آوا ایجاد شده بتونیم به شما عزیزان طی تحصیلتون کمک کنیم و گامی در جهت پیشرفت جامعه معماری برداریم .

مطلب پیشنهادی

رساله و مطالعات طراحی مجتمع تجاری تفریحی (95 صفحه WORD)

رساله و مطالعات طراحی مجتمع تجاری تفریحی با فرمت WORD  و در 95 صفحه جهت …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 70 = 77