خانه / کتاب ها / دانلود رایگان کتاب آموزش متره برآورد و آنالیز (نسخه pdf )
آموزش متره برآورد و آنالیز بهاء نسخه PDF

دانلود رایگان کتاب آموزش متره برآورد و آنالیز (نسخه pdf )

با دانلود رایگان کتاب آموزش متره برآورد و آنالیز بهاء نسخه PDF همرا شما عزیزان هستیم . درس متره براورد و آنالیز یکی از دروس پایه است که فراگیری آن برای کلیه مهندسانی که در جایگاه کارفرما مشاور و یا پیمانکار عمل می‌کنند لازم است.

کتاب PDF آموزش متره برآورد و آنالیز بهاء

دستگاه های اجرایی کشور سالانه هزاران میلیارد تومان را در بخش بودجه های عمرانی هزینه می کنند اندکی به مطلب فوق نشان می‌دهد که یک درصد اشتباه یا خطای انسانی ناشی از ناآگاهی از ضوابط در مقوله‌های برآورد اولیه مبلغ پیمان ها رسیدگی به صورت وضعیت ها و غیره باعث تجزیه ده ها میلیارد تومان از بیت المال خواهد شد و این موضوع لزوم پرداختن به بحث آموزش و اهمیت آن را بیش از پیش روشن می‌سازد.به نظر می رسد مطالعه این کتاب ضمن حفظ و ایجاد وحدت رویه در عملکرد دست‌اندرکاران می‌تواند مرجعی برای آموزش فراگیران این موضوع باشد.

این مطالب نیز ممکن است مرتبط با موضوع مورد نظرتان باشد :

دانلود رایگان پروژه کامل متره و برآورد

تعریف متره و برآورد

محاسبه و اندازه گیری مقادیر مصالح مورد نیاز برای اجرای یک پروژه یا محاسبه مقادیر مصالح به کار رفته و مصرف شده در یک پروژه اجرا شده را متره می گویند معمولاً این نوع محاسبات و تحلیل ها در یک سری جدول های خاص انجام می گیرد که جدول‌های صورت وضعیت نامیده می شود افرادی که این نوع محاسبات را انجام میدهند مترور نامیده میشوند.

برای دانلود آموزش متره برآورد و آنالیز بهاء نسخه PDF از لینک زیر استفاده نمایید :

   ”  دانلود با لینک مستقیم  “      حجم فایل : 3 مگابایت       فرمت فایل : pdf       منبع : آوای معماری ( لطفا رعایت کنید ) 

 

[تعداد: 2   میانگین: 4.5/5]

درباره ی ava-architect.ir

جواد دانش بخش هستم کارشناس ارشد معماری و مدیر رسانه آوای معماری . امیدوارم با فضایی که در آوا ایجاد شده بتونیم به شما عزیزان طی تحصیلتون کمک کنیم و گامی در جهت پیشرفت جامعه معماری برداریم .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

+ 70 = 80