خانه / مطالب و پروژه های تحقیقی معماری / مطالعات معماری / کتاب pdf ضوابط و معیارهای طراحی سینما و مجموعه سینمایی
pdf ضوابط و معیارهای طراحی سینما و مجموعه سینمایی
pdf ضوابط و معیارهای طراحی سینما و مجموعه سینمایی

کتاب pdf ضوابط و معیارهای طراحی سینما و مجموعه سینمایی

با pdf ضوابط و معیارهای طراحی سینما و مجموعه سینمایی همراه شماییم  . کتاب طراحی سینما نسخه pdf شامل برنامه فیزیکی و ریزفضاها و استانداردهای معماری سینما را در این مطلب میتوانید دانلود نمایید .

ضوابط و معیارهای طراحی سینما

فرھنگ، پدیده ي پیچیده اي است كھ درباره آن ، از منظر رویكردھاي مختلف، تعاریف بسیاري ارائھ شده است . از برآیند تعاریف گوناگون، چنین برمي آید كھ فرھنگ از سھ ركن اصلي مرتبط با یكدیگر تشكیل شده است كھ عبارتند از ارزش ھا،ھنجارھاو چیزھاي مادي. با این تعریف، بررسي فرھنگ در ھر جامعھ اي ، وابستھ بھ بررسي مظاھر فرھنگ در آن جامعھ است . مظاھر فرھنگي، نمایان كننده ي تمامي ویژگي ھاي پیدا و پنھان فرھنگي در جوامع انساني ھستند .

همچنین ببینید :

از میان این مظاھر، معماري بھ عنوان ظرف زندگي انسان، آیینھ ي تمام نماي فرھنگ در ھر جامعھ اي است كھ در تعاملي تنگاتنگ با ویژگي ھاي ساختاري، تاریخي، سیاسي، اقتصادي و اجتماع ي آن جامعھ قرار دارد . مردم ھر سرزمیني، در ساخت اثر معماري در تلاشند تا با بھره گیري از چیزھاي مادي، از ارزش ھاي خویش حفاظت و از ھنجارھاي خود تبعیت كنند . بھ عبارتست از ھر گونھ ساخت و سازي كھ محیط مادي » قالب ذھن ي « بیان دیگر معماري نظام بخشي ، آگاھانھ تغییر
رابراسا س دھد.

pdf کتاب طراحی سینما
pdf کتاب طراحی سینما

کتاب طراحی سینما نسخه pdf

در كشور ما، تبلور فرھنگي معماري، سابقھ اي كھن دارد . سینما به عنوان جزئی مهم در عرصه فرهنگی هنری نقش بازی میکند و از این رو همواره در طرح های معماری شاهدیم که یکی از موضوعات مورد نظر اساتید طراحی مجموعه سینمایی است . با توجه به اهمیت موضوع و نیاز شما عزیزان به مطالعات طراحی سینما در این مطلب معیارها و ضوابط طراحی سینما و مجموعه سینمایی را آماده نمودیم که میتواند اطلاعات کاملی در این زمینه در اختیار شما عزیزان قرار دهد . کتاب پیش رو توسط سازمان مدیریت و برنامه ریزی کشور تهیه و تدوین گردیده و حاوی 85 صفحه با فرمت pdf میباشد .

دانلود ضوابط طراحی سینما با فرمت pdf از لینک زیر :

   ”  دانلود با لینک مستقیم  “      حجم فایل : 2 مگابایت       فرمت فایل : pdf      منبع : آوای معماری ( لطفا رعایت کنید ) 
[تعداد: 3   میانگین: 4.7/5]

درباره ی ava-architect.ir

جواد دانش بخش هستم کارشناس ارشد معماری و مدیر رسانه آوای معماری . امیدوارم با فضایی که در آوا ایجاد شده بتونیم به شما عزیزان طی تحصیلتون کمک کنیم و گامی در جهت پیشرفت جامعه معماری برداریم .

مطلب پیشنهادی

ضوابط و اصول طراحی پارکهای شهری

ضوابط و اصول طراحی پارکهای شهری اصولاً پارکها مجموعه ای از فضاهای سخت و فضاهای …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

38 + = 42